55510-016TRLF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 69
גיליון נתונים
דומים
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 77
גיליון נתונים
16 חיבורים שקע מחבר 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית זהב
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
55510-016TRLF
מק"ט מוצר של DigiKey
55510-016TRLF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
55510-016TRLF
תיאור
CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
55510-016TRLF דגמים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
לוח ללוח
מאפיינים
Pick and Place
מספר המיקומים
דירוג זרם (אמפר)
2A
ערך נקוב של המתח
200V