D15P24A4GV00LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 609-1491-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | D15P24A4GV00LF דגמים |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה מגש | עובי גימור מגע Flash |
סטטוס החלק פעיל | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 5A (לכל מגע) |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | מאפיינים נועל לוח, חריצי הארקה |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 300V |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |