D15S24B6PA00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-6497-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15S24B6PA00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
מודלים EDA/CAD
D15S24B6PA00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
גימור מגע
זהב
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג ההרכבה
חומר מגע
ארד זרחני
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C