D50S24A4GL00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 115
קיים במלאי: 8
קיים במלאי: 80
קיים במלאי: 86
קיים במלאי: 676
קיים במלאי: 609
קיים במלאי: 530
50 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D50S24A4GL00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D50S24A4GL00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D50S24A4GL00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
D50S24A4GL00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
Flash
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
3
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C