DA15P364TXLF
מק"ט מוצר של DigiKey
DA15P364TXLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA15P364TXLF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
מודלים EDA/CAD
DA15P364TXLF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
גימור מגע
זהב GXT™
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C