DA15P365TXLF
מק"ט מוצר של DigiKey
DA15P365TXLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA15P365TXLF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
מודלים EDA/CAD
DA15P365TXLF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
גימור מגע
זהב GXT™
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C