DA15P564GTXLF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | DA15P564GTXLF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DA15P564GTXLF דגמים |
קטגוריה | סיומת לחם (Solder) |
יצרן | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
סדרה | גימור מגע זהב GXT™ |
אריזה מגש | עובי גימור מגע Flash |
סטטוס החלק פעיל | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 5A (לכל מגע) |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | מרווח Backset 0.409 אינץ' (10.40 מ"מ) |
מספר המיקומים | מאפיינים נועל לוח, חריצי הארקה |
מספר השורות 2 | ערך נקוב של המתח 300V |
סוג ההרכבה | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי |
גודל מעטה, פריסת מחברים 2 (DA, A) | חומר מגע סגסוגת נחושת |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |