DAP15S365TLF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-2813-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAP15S365TLF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
DAP15S365TLF דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
1000V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C