DAP15S565CTLF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAP15S565CTLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAP15S565CTLF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
DAP15S565CTLF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
1000V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C