DAPO15S365TLF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DAPO15S365TLF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAPO15S365TLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAPO15S365TLF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
DAPO15S365TLF דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
צד לוח (4-40)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב GXT™
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע
תצורת מחבר
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
1000V
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
סוג ההרכבה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C