DAPV15S565GTLF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 159
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DAPV15S565GTLF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-2831-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAPV15S565GTLF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
DAPV15S565GTLF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מרווח Backset
מספר המיקומים
מאפיינים
נועל לוח
ערך נקוב של המתח
1000V
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C