DAV11W1P043A00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAV11W1P043A00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAV11W1P043A00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 11POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11 (‎10 + 1 כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
קטגוריה
סוג מגע
אותות וכוח (לא כלול)
יצרן
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
סדרה
סיומת
גביע הלחמה
אריזה
מגש
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע
זהב
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C