DA11W1S700G30LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DA11W1S700G30LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA11W1S700G30LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11 (‎10 + 1 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
DA11W1S700G30LF דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 30A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
חומר מגע
פליז, ברונזה זרחנית
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C