DAV11W1S500G00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAV11W1S500G00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAV11W1S500G00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
11 (‎10 + 1 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
סוג ההרכבה
חומר מגע
ארד זרחני
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C