DA11W1PA00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DA11W1PA00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA11W1PA00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 11POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11 (‎10 + 1 כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DA11W1PA00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
גביע הלחמה
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
מספר השורות
2
עובי חוט
‎20AWG‎
סוג ההרכבה
חומר מגע
פליז
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C