DB17W2PA00LF_view2.jpg
DB17W2PA00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DB17W2PA00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DB17W2PA00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 17POS SOLDER CUP
תיאור מפורט
17 (‎15 + 2 כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
DB17W2PA00LF דגמים
סיומת
גביע הלחמה
גימור מגע
זהב-פלדיום
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר מגע
פליז
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) - 17W2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C