DB17W2SA00LF
DB17W2SA00LF
DB17W2SA00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5891-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DB17W2SA00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 17POS SOLDER CUP
תיאור מפורט
17 (‎15 + 2 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
DB17W2SA00LF דגמים
סיומת
גביע הלחמה
גימור מגע
זהב
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
2
עובי חוט
‎20AWG‎
סוג ההרכבה
חומר מגע
ארד זרחני
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) - 17W2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C