DBL17W2P543M40LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DBL17W2P543M40LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DBL17W2P543M40LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
17 (‎15 + 2 כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DBL17W2P543M40LF דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (M3)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 40A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
חריצי הארקה, תושבות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
סוג ההרכבה
חומר מגע
פליז
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) - 17W2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C