DBV17W2P300G30LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DBV17W2P300G30LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DBV17W2P300G30LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 17POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
17 (‎15 + 2 כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DBV17W2P300G30LF דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 30A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
מוביל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
סוג ההרכבה
חומר מגע
פליז
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) - 17W2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C