DDM36W4PN
מק"ט מוצר של DigiKey
DDM36W4PN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DDM36W4PN
תיאור
CONN D-SUB PLUG 36POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
36 (‎32 + 4 כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DDM36W4PN דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
יצרן
סיומת
גביע הלחמה
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי קדמיום צהוב
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
מספר השורות
3
חומר מגע
ארד זרחני
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C