T21AH-M0607-254A2020-TA
מק"ט מוצר של DigiKey
1993-T21AH-M0607-254A2020-TA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T21AH-M0607-254A2020-TA
תיאור
POT 250K OHM 1/4W CARBON LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
250K Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.25W, 1/4W פיני PC
קטגוריה
מספר קבצים
1
יצרן
Amphenol Piher Sensing Systems
סוג כוונון
כוונון צידי
סדרה
סיבוב
310°
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
פחמן
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
250K
סוג מפעיל (Actuator)
עגול
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
2.362‏ אינץ' (60.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W