T21AH-M0607-505A3030-TA
מק"ט מוצר של DigiKey
1993-T21AH-M0607-505A3030-TA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T21AH-M0607-505A3030-TA
תיאור
POT 5M OHM 1/4W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
5M Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.25W, 1/4W פיני PC
התנגדות (Ohms)
5M
טולרנס
±30%
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W