AHDP06-24-91S-BS1-K16S אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Amphenol Sine Systems Corp
קיים במלאי: 39
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Amphenol Sine Systems Corp
קיים במלאי: 110
גיליון נתונים
קיים במלאי: 2
קיים במלאי: 86
קיים במלאי: 43
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 101
קיים במלאי: 0
9 מחבר עגול עם מיקום תקע, שקעי נקבה מלחץ
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AHDP06-24-91S-BS1-K16S
AHDP06-24-91S-BS1-K16S
Amphenol Sine Systems DuraMate™ AHDP Connectors | Digi-Key Daily
AHDP06-24-91S-BS1-K16S
מק"ט מוצר של DigiKey
889-2823-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AHDP06-24-91S-BS1-K16S
דירוג זרם (אמפר)
13A, 25A, 60A
גודל מעטה - תחיב
ערך נקוב של המתח
24VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C