P51-100-G-B-I36-20MA-000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
734-1037-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P51-100-G-B-I36-20MA-000-000
תיאור
SENSOR 100PSIG 1/8NPT 20MA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישן לחץ 100PSI (689.48kPa) מד מאוורר זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏ 4mA ~ 20mA גליל
קטגוריה
יציאה
4mA ~ 20mA
יצרן
Amphenol SSI Technologies
דיוק
±0.5%
סדרה
מתח - הספקה
8V ~ 30V
אריזה
תיבה
גודל יציאה
זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏
סטטוס החלק
פעיל
סוג יציאה
מתוברג
יישומים
אוטומציה תעשייתית
מאפיינים
יציאה מוגברת, מקוזזת טמפרטורה
סוג לחץ
מד מאוורר
תצורת הסיומת
כבל‎3' ‎‎
לחץ פעולה
100PSI (689.48kPa)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C