P51-100-G-B-M12-20MA-000-000
מק"ט מוצר של DigiKey
734-1197-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P51-100-G-B-M12-20MA-000-000
תיאור
SENSOR 100PSI 1/8-27NPT 4-20MA
תיאור מפורט
חיישן לחץ 100PSI (689.48kPa) מד מאוורר זכר - 1/8‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) NPT‏ 4mA ~ 20mA גליל
קטגוריה
יציאה
4mA ~ 20mA
דיוק
±0.5%
סדרה
מתח - הספקה
8V ~ 30V
תצורת הסיומת
4, M12 פין
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C