GR DASPA2.23-GPGU-24-FH-100-R18
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GRDASPA2.23-GPGU-24-FH-100-R18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GRDASPA2.23-GPGU-24-FH-100-R18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-GRDASPA2.23-GPGU-24-FH-100-R18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
OSCONIQ P 2226ILLUMINATIONARCHIT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צבע תאורת LED OSCONIQ® P 2226 אדום 618nm (612nm ~ 624nm) 1009 (2622 מטרי)
קטגוריה
זרם - מקס'
250mA
יצרן
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
23lm (18lm ~ 28lm)
סדרה
טמפרטורה - בדיקה
25°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זווית צפייה
120°
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
צבע
מארז‏ / תיבה
1009 (2622 מטרי)
אורך גל
618nm (612nm ~ 624nm)
מארז ההתקן של הספק
1009
זרם - בדיקה
100mA
גודל / מידה
אורך 0.102‏ אינץ' x‏ רוחב 0.087‏ אינץ' (2.60 מ"מ x‏ 2.20‏ מ"מ)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.1V