GT DASPA2.13-HQHS-35-JL-100-R18
מק"ט מוצר של DigiKey
475-GTDASPA2.13-HQHS-35-JL-100-R18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-GTDASPA2.13-HQHS-35-JL-100-R18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-GTDASPA2.13-HQHS-35-JL-100-R18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
LED OSCONIQ P 2226 GRN 525NM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צבע תאורת LED OSCONIQ® P 2226 ירוק 525nm (טיפוסי) 1009 (2622 מטרי)
קטגוריה
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
35lm (טיפוסי)
יצרן
טמפרטורה - בדיקה
25°C
סדרה
זווית צפייה
110°
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1009 (2622 מטרי)
צבע
מארז ההתקן של הספק
SMD
אורך גל
525nm (טיפוסי)
גודל / מידה
אורך 0.102‏ אינץ' x‏ רוחב 0.087‏ אינץ' (2.60 מ"מ x‏ 2.20‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
100mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.052‏ אינץ' (1.31‏ מ"מ)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.75V
התנגדות תרמית של המארז
15°C/W
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
127lm/W
מספר מוצר בסיס
זרם - מקס'
250mA