KR DMLN31.23-GYJX-26-J3T3-200-R18-Z זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
ams-OSRAM USA INC.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
צבע תאורת LED SYNIOS® P2720 אדום 621nm (טיפוסי) 1108 (2720 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
מק"ט מוצר של DigiKey
475-KRDMLN31.23-GYJX-26-J3T3-200-R18-ZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
LED SYNIOS P2720 RED 621NM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - מקס'
250mA
יצרן
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
37lm (21lm ~ 52lm)
סדרה
טמפרטורה - בדיקה
25°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זווית צפייה
120°
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
צבע
מארז‏ / תיבה
1108 (2720 מטרי)
אורך גל
621nm (טיפוסי)
מארז ההתקן של הספק
SMD
זרם - בדיקה
200mA
גודל / מידה
אורך 0.108‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.75 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.3V