KS DMLQ31.23-GZJY-68-J3T3-350-R18-Z
מק"ט מוצר של DigiKey
475-KSDMLQ31.23-GZJY-68-J3T3-350-R18-ZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-KSDMLQ31.23-GZJY-68-J3T3-350-R18-ZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
LED SYNIOS RED 632NM 2SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צבע תאורת LED SYNIOS אדום 632nm (טיפוסי) 1108 (2720 מטרי)
קטגוריה
זרם - מקס'
500mA
יצרן
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
43lm (24lm ~ 61lm)
סדרה
טמפרטורה - בדיקה
25°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
זווית צפייה
120°
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
צבע
מארז‏ / תיבה
1108 (2720 מטרי)
אורך גל
632nm (טיפוסי)
מארז ההתקן של הספק
2-SMD
זרם - בדיקה
350mA
גודל / מידה
אורך 0.108‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.75 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.29V