LA G6SP-DAFA-24-1-140-R18-Z
מק"ט מוצר של DigiKey
475-LAG6SP-DAFA-24-1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-LAG6SP-DAFA-24-1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-LAG6SP-DAFA-24-1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LA G6SP-DAFA-24-1-140-R18-Z
תיאור
LED TOPLED AMBER 617NM 6PLCC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צבע תאורת LED Advanced Power TOPLED® ענבר 617nm (612nm ~ 624nm) ‎6-SMD‏, מוליכי-J
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
9lm (טיפוסי)
יצרן
טמפרטורה - בדיקה
25°C
סדרה
זווית צפייה
120°
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD‏, מוליכי-J
צבע
מארז ההתקן של הספק
6-PLCC
אורך גל
617nm (612nm ~ 624nm)
גודל / מידה
אורך 0.130‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (3.30 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
140mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.15V
התנגדות תרמית של המארז
60°C/W
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
30lm/W
מספר מוצר בסיס
זרם - מקס'
200mA