LA G6SP.02-7E6F-24-G3R3-140-R18
מק"ט מוצר של DigiKey
475-LAG6SP.02-7E6F-24-G3R3-140-R18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-LAG6SP.02-7E6F-24-G3R3-140-R18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-LAG6SP.02-7E6F-24-G3R3-140-R18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צבע תאורת LED Advanced Power TOPLED® ענבר 624nm 6-PLCC
קטגוריה
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
34lm (טיפוסי)
יצרן
טמפרטורה - בדיקה
25°C
אורך גל
624nm
זרם - בדיקה
140mA
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.25V
התנגדות תרמית של המארז
50°C/W
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
108lm/W
מספר מוצר בסיס
זרם - מקס'
200mA