LS G6SP.02-5D7D-78-G3R3-140-R18
מק"ט מוצר של DigiKey
475-LSG6SP.02-5D7D-78-G3R3-140-R18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-LSG6SP.02-5D7D-78-G3R3-140-R18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-LSG6SP.02-5D7D-78-G3R3-140-R18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
ADVANCE POWER TOPLED
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צבע תאורת LED Advanced Power TOPLED® אדום 645nm (טיפוסי) 6-PLCC
קטגוריה
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
15lm (14lm ~ 16lm)
יצרן
טמפרטורה - בדיקה
25°C
סדרה
זווית צפייה
120°
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
6-PLCC
צבע
מארז ההתקן של הספק
6-PLCC
אורך גל
645nm (טיפוסי)
גודל / מידה
אורך 0.130‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (3.30 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
140mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.13V
התנגדות תרמית של המארז
50°C/W
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
50lm/W
מספר מוצר בסיס
זרם - מקס'
200mA