LS G6SP.02-6D5E-67-G3R3-140-R18
מק"ט מוצר של DigiKey
475-LSG6SP.02-6D5E-67-G3R3-140-R18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
475-LSG6SP.02-6D5E-67-G3R3-140-R18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
475-LSG6SP.02-6D5E-67-G3R3-140-R18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צבע תאורת LED Advanced Power TOPLED® אדום 645nm (טיפוסי) 6-PLCC
קטגוריה
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
17lm (16lm ~ 18lm)
יצרן
טמפרטורה - בדיקה
25°C
אורך גל
645nm (טיפוסי)
זרם - בדיקה
140mA
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.13V
התנגדות תרמית של המארז
50°C/W
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
‎57lm/W‎
מספר מוצר בסיס
זרם - מקס'
200mA