AD5122BCPZ10-RL7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-AD5122BCPZ10-RL7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-AD5122BCPZ10-RL7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-AD5122BCPZ10-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AD5122BCPZ10-RL7
תיאור
IC DIG POT 10K 16-LFCSP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 10k Ohm 2 מעגלים חשמליים 128 יחידות השהיה SPI ממשק ‎16-LFCSP (3×3)‎
מודלים EDA/CAD
AD5122BCPZ10-RL7 דגמים
קטגוריה
סוג זיכרון
בלתי נדיף
מתח - הספקה
2.3V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפיינים
פין קסקדה
טולרנס
±8%
מקדם טמפרטורה (אופייני)
35ppm/°C
תצורה
פוטנציומטר
מארז ההתקן של הספק
‎16-LFCSP (3×3)‎
מספר המעגלים
2
מארז‏ / תיבה
‎,16-WFQFN פדים חשופים, CSP
מספר מסעפים
128
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C