IXFX32N100Q3
מק"ט מוצר של DigiKey
IXFX32N100Q3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFX32N100Q3
תיאור
MOSFET N-CH 1000V 32A PLUS247-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 1000 V 32A (Tc) 1250W (Tc) חור מעבר PLUS247™-3
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏6.5‏ ב-mA‏8‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
195 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
9940 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
1250W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
מארז ההתקן של הספק
PLUS247™-3
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V