AD5248BRMZ10-RL7 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC DIG POT 10K 10-MSOP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פוטנציומטרים דיגיטליים 10k Ohm 2 מעגלים חשמליים 256 יחידות השהיה I2C ממשק 10-MSOP |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | AD5248BRMZ10-RL7 דגמים |
קטגוריה | סוג זיכרון נדיף |
יצרן Analog Devices Inc. | מתח - הספקה 2.7V ~ 5.5V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מאפיינים כתובת ניתנת לבחירה |
סטטוס החלק פעיל | טולרנס -20%, +55% |
ניתן-לתכנות ב-DigiKey לא מאומת | מקדם טמפרטורה (אופייני) 35ppm/°C |
הולך וצר (Taper) לינארי | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
תצורה ראוסטט | מארז ההתקן של הספק 10-MSOP |
מספר המעגלים 2 | מארז / תיבה 10-TFSOP, 10-MSOP, (רוחב "0.118, 3.00 מ"מ) |
מספר מסעפים 256 | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |