AD5248BRMZ10 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
פוטנציומטרים דיגיטליים 10k Ohm 2 מעגלים חשמליים 256 יחידות השהיה I2C ממשק 10-MSOP
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
High Speed Converters by Analog Devices
AD5248BRMZ10
מק"ט מוצר של DigiKey
505-AD5248BRMZ10-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AD5248BRMZ10
תיאור
IC DIG POT 10K 10-MSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AD5248BRMZ10 דגמים
קטגוריה
סוג זיכרון
נדיף
מתח - הספקה
2.7V ~ 5.5V
אריזה
צינור
מאפיינים
כתובת ניתנת לבחירה
טולרנס
-20%, +55%
מקדם טמפרטורה (אופייני)
35ppm/°C
תצורה
ראוסטט
מארז ההתקן של הספק
10-MSOP
מספר המעגלים
2
מארז‏ / תיבה
‎10-TFSOP, 10-MSOP‏, (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ)
מספר מסעפים
256
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C