AD5280BRUZ20-REEL7
מק"ט מוצר של DigiKey
AD5280BRUZ20-REEL7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AD5280BRUZ20-REEL7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AD5280BRUZ20-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AD5280BRUZ20-REEL7
תיאור
IC DIG POT 20K 14-TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 20k Ohm 1 מעגלים חשמליים 256 יחידות השהיה I2C ממשק 14-TSSOP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AD5280BRUZ20-REEL7 דגמים
קטגוריה
סוג זיכרון
נדיף
יצרן
Analog Devices Inc.
מתח - הספקה
4.5V ~ 16.5V, ±5V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפיינים
כתובת ניתנת לבחירה
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±30%
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
מקדם טמפרטורה (אופייני)
‎30ppm/°C‎
הולך וצר (Taper)
לינארי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תצורה
פוטנציומטר
מארז ההתקן של הספק
14-TSSOP
מספר המעגלים
1
מארז‏ / תיבה
‎14-TSSOP‏ (רוחב "0.173‏, 4.40 מ"מ)
מספר מסעפים
256
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C