AD5280BRUZ20
מק"ט מוצר של DigiKey
505-AD5280BRUZ20-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AD5280BRUZ20
תיאור
IC DIG POT 20K 14-TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 20k Ohm 1 מעגלים חשמליים 256 יחידות השהיה I2C ממשק 14-TSSOP
מודלים EDA/CAD
AD5280BRUZ20 דגמים
קטגוריה
סוג זיכרון
נדיף
מתח - הספקה
4.5V ~ 16.5V, ±5V
אריזה
צינור
מאפיינים
כתובת ניתנת לבחירה
טולרנס
±30%
מקדם טמפרטורה (אופייני)
‎30ppm/°C‎
תצורה
פוטנציומטר
מארז ההתקן של הספק
14-TSSOP
מספר המעגלים
1
מארז‏ / תיבה
‎14-TSSOP‏ (רוחב "0.173‏, 4.40 מ"מ)
מספר מסעפים
256
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C