AD8250ARMZ-RL
מק"ט מוצר של DigiKey
505-AD8250ARMZ-RLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-AD8250ARMZ-RLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-AD8250ARMZ-RLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AD8250ARMZ-RL
מודלים EDA/CAD
AD8250ARMZ-RL דגמים
זרם - הספקה
4.1mA
סדרה
זרם - יציאה / ערוץ
37 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - תחום (מינימום)
10 V
מתח - תחום (מקסימום)
30 V
סוג מגבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
קצב שינוי (‏‎(Slew Rate
25V/µs
רוחב פס ‎-3db‎‏
10 MHz