AD8250ARMZ
מק"ט מוצר של DigiKey
505-AD8250ARMZ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AD8250ARMZ
תיאור
IC INST AMP 1 CIRCUIT 10MSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מכשור מכשור 1 מעגלים חשמליים דחף-סחב (‏Push-Pull) 10-MSOP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AD8250ARMZ דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - היסט (Offset) כניסה
70 µV
יצרן
זרם - הספקה
4.1mA
סדרה
זרם - יציאה / ערוץ
37 mA
אריזה
צינור
מתח - תחום (מינימום)
10 V
סטטוס החלק
פעיל
מתח - תחום (מקסימום)
30 V
סוג מגבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המעגלים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
דחף-סחב (‏Push-Pull)
מארז‏ / תיבה
‎10-TFSOP, 10-MSOP‏, (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ)
קצב שינוי (‏‎(Slew Rate
25V/µs
מארז ההתקן של הספק
10-MSOP
רוחב פס ‎-3db‎‏
10 MHz