AD9680BCPZ-1250
מק"ט מוצר של DigiKey
AD9680BCPZ-1250-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AD9680BCPZ-1250
תיאור
IC ADC 14BIT 64-LFCSP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
14 ממיר אנלוגי-לדיגיטלי ביטים 2 כניסה 2 מוצנר ‎64-LFCSP (9×9)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AD9680BCPZ-1250 דגמים
קטגוריה
מספר ממירי A/D
2
יצרן
Analog Devices Inc.
ארכיטקטורה
מוצנר
אריזה
מגש
סוג ייחוס
חיצוני, פנימי
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה, אנלוגי
1.25V, 2.5V
מספר הסיביות
14
מתח - הספקה, דיגיטלי
1.22V ~ 1.28V
קצב דגימה (לשנייה)
‎1.25G
מאפיינים
דגימה סימולטנית
מספר הכניסות
2
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C