ADA4610-1ARJZ-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADA4610-1ARJZ-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADA4610-1ARJZ-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADA4610-1ARJZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADA4610-1ARJZ-R7
תיאור
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
J-FET מכשור 1 מעגלים חשמליים פס-לפס ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ADA4610-1ARJZ-R7 דגמים
קטגוריה
מתח - היסט (Offset) כניסה
400 µV
יצרן
זרם - הספקה
1.6mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה / ערוץ
79 mA
סטטוס החלק
פעיל
מתח - תחום (מינימום)
9 V
סוג מגבר
מתח - תחום (מקסימום)
30 V
מספר המעגלים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
פס-לפס
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
קצב שינוי (‏‎(Slew Rate
61V/µs
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מכפלת רוחב פס בהגבר
16.3 MHz
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
רוחב פס ‎-3db‎‏
9.5 MHz