ADA4610-2BRZ
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADA4610-2BRZ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADA4610-2BRZ
תיאור
CUSTOM REEL - ADA4610-2BRZ
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
J-FET מכשור 2 מעגלים חשמליים פס-לפס 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ADA4610-2BRZ דגמים
קטגוריה
מתח - היסט (Offset) כניסה
200 µV
יצרן
זרם - הספקה
1.6mA (x2 ערוצים)
אריזה
צינור
זרם - יציאה / ערוץ
79 mA
סטטוס החלק
פעיל
מתח - תחום (מינימום)
10 V
סוג מגבר
מתח - תחום (מקסימום)
30 V
מספר המעגלים
2
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
פס-לפס
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
קצב שינוי (‏‎(Slew Rate
61V/µs
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מכפלת רוחב פס בהגבר
16.3 MHz
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
רוחב פס ‎-3db‎‏
9.5 MHz