ADP150ACBZ-3.0-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
ADP150ACBZ-3.0-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ADP150ACBZ-3.0-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ADP150ACBZ-3.0-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP150ACBZ-3.0-R7
תיאור
IC REG LINEAR 3V 150MA 4-WLCSP
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎4-WLCSP (0.76×0.76)‎
מודלים EDA/CAD
ADP150ACBZ-3.0-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
22 µA
זרם - הספקה (מקס')
320 µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
4-WFBGA, WLCSP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3V