BLM18KG102SH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-17348-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-17348-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-17348-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18KG102SH1D
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1A 200 MOhm
מודלים EDA/CAD
BLM18KG102SH1D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
200 MOhm
יצרן
Murata Electronics
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
1A