ADP151AUJZ-1.8-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADP151AUJZ-1.8-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADP151AUJZ-1.8-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADP151AUJZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP151AUJZ-1.8-R7
תיאור
IC REG LIN 1.8V 200MA TSOT-23-5
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA TSOT-23-5
מודלים EDA/CAD
ADP151AUJZ-1.8-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
20 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
350 µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
SOT-23-5 דק‏, TSOT-23-5
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
TSOT-23-5
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V