ADP7158ARDZ-3.3-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP7158ARDZ-3.3-R7
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 2A 8-SOIC-EP
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 2A ‎8-SOIC-EP‎
מודלים EDA/CAD
ADP7158ARDZ-3.3-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
8 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
14 mA
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 50dB (1kHz ~ 1MHz)
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ) פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V