ADP7112ACBZ-3.3-R7 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 559
גיליון נתונים
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎6-WLCSP (0.95×1.16)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
ADP7112ACBZ-3.3-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADP7112ACBZ-3.3-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADP7112ACBZ-3.3-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADP7112ACBZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP7112ACBZ-3.3-R7
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6-WLCSP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ADP7112ACBZ-3.3-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
140 µA
זרם - הספקה (מקס')
320 µA
פונקציות בקרה
אפשור, אתחול רך
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז‏ / תיבה
6-XFBGA, WLCSP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V