ADPL42005ACPZ-3.3-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADPL42005ACPZ-3.3-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADPL42005ACPZ-3.3-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADPL42005ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADPL42005ACPZ-3.3-R7
תיאור
IC REG LDO 3.3V 0.5A 8LFCSP
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎8-LFCSP-WD (3×3)‎
מודלים EDA/CAD
ADPL42005ACPZ-3.3-R7 דגמים
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
900 µA
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
1.6 mA
סטטוס החלק
פעיל
PSRR
dB‏50‏ ~ dB‏58‏ (kHz‏100‏ ~ kHz‏10‏)
תצורת יציאה
פונקציות בקרה
אפשור, כוח תקין (Power Good)
סוג היציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, זרם אחורי, קצר חשמלי
מספר המייצבים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח - כניסה (מקס')
20V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V